HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sri lis 23, 2019 00:41.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: DATUM ZA 2.OFF ROAD DRUŽENJE RAKOV POTOK
PostPostano: pet kol 31, 2007 17:54 
Off roader

Poćeli smo razmišljati o održavanju 2.off road druženja u Rakovom Potoku pa me interesira koji bi datum bio dobar krajem ove ili poćetkom druge godine??

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 31, 2007 23:25 
Off roader

Svaka cast :D .... ma najbolje opet u prvom mjesecu....jos da malo padne snijega

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ruj 03, 2007 19:45 
Off roader

i mi smo mislili da bi prvi mjesec opet bil najbolji :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ruj 03, 2007 19:55 
Moderator

ja sam za snijeg ili blato..........suho mi ne odgovara..........

a boze moj,sto vise snijega il sto vise blata........bio bi zadovoljan..........

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto ruj 11, 2007 11:17 
Off roader

ciccio-75 je napisao/la:
ja sam za snijeg ili blato..........suho mi ne odgovara..........

a boze moj,sto vise snijega il sto vise blata........bio bi zadovoljan..........

bolje snjeg nego blato po snjegu nisu sva druženja! :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto stu 06, 2007 23:05 
Off roader

Molio bih ako bi mi ljudi sa foruma mogli dat par pametnih informacija i prijedloga oko uređenja staze za druženje.Kakav bi program složili jel bi stavili dva dana vožnje u svakom danu 2etape i ručkom između njih u subotu poslje 2 etape zabava uz živu muziku sa puno pića. pa spavanje kolko bude ko mogel i onda u nedjelju isto tako dvije etape. Jel treba road bock. Kolko otprilike kilometara etapa da bude. kolko terenaca u jednoj grupi iz svog iskutstva znam da je 50terenaca previše i da to na ništa ne lići. MI se spremamo za još jedno druženje nadam se uz pomoć i savjete ljudi iz svjeta off roada da bude puno bolje nego prošli put. Mi u motocross-u imamo skroz drugačija natjecanja, ali terenci i off road su moja skrivena ljubav. da nema motocrossa sigurno bi bio sa vama na svakoj utrci. :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto stu 06, 2007 23:34 
Off roader

juratm3 je napisao/la:
Molio bih ako bi mi ljudi sa foruma mogli dat par pametnih informacija i prijedloga oko uređenja staze za druženje.Kakav bi program složili jel bi stavili dva dana vožnje u svakom danu 2etape i ručkom između njih u subotu poslje 2 etape zabava uz živu muziku sa puno pića. pa spavanje kolko bude ko mogel i onda u nedjelju isto tako dvije etape. Jel treba road bock. Kolko otprilike kilometara etapa da bude. kolko terenaca u jednoj grupi iz svog iskutstva znam da je 50terenaca previše i da to na ništa ne lići. MI se spremamo za još jedno druženje nadam se uz pomoć i savjete ljudi iz svjeta off roada da bude puno bolje nego prošli put. Mi u motocross-u imamo skroz drugačija natjecanja, ali terenci i off road su moja skrivena ljubav. da nema motocrossa sigurno bi bio sa vama na svakoj utrci. :D

Prosle godine jedini problem je bila duzina kolone.

Dakle kolone 10-15 vozila sa vodjom kolone koji je upoznat sa trasom

Skupine podjeljene po pripremljenosti vozila. (Soft,Hard)

Ne pretjerivati sa duzinom voznje. Ona trasa od prosle godine je bila ok. Da nije bilo pecanja u potoku stigli bi tocno po rasporedu na vruci odojak :D

Posto dolaze ljudi sa svih strana Hr mozda u nedjelju samo neka kraca voznja, a ako je moguce vozna po motokros stazi.

I najvaznije. Drzat se rasporede. Ako je pokret u 9 onda u 9,a ne u pola 11 jer jedan ili dvojica kasne. Ko kasni nek nas trazi po sumi :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri stu 07, 2007 16:10 
Off roader

Prosle godine jedini problem je bila duzina kolone.

Dakle kolone 10-15 vozila sa vodjom kolone koji je upoznat sa trasom

Skupine podjeljene po pripremljenosti vozila. (Soft,Hard)

Ne pretjerivati sa duzinom voznje. Ona trasa od prosle godine je bila ok. Da nije bilo pecanja u potoku stigli bi tocno po rasporedu na vruci odojak :D

Posto dolaze ljudi sa svih strana Hr mozda u nedjelju samo neka kraca voznja, a ako je moguce vozna po motokros stazi.

I najvaznije. Drzat se rasporede. Ako je pokret u 9 onda u 9,a ne u pola 11 jer jedan ili dvojica kasne. Ko kasni nek nas trazi po sumi :D[/quote]

za dužinu kolone smo shvatil kaj je je 50vozila je previše čak je bilo i više ja mislim.
treba vidjet za koju su ljudi soluciju može biti i petak ,subota ili petak subota nedjelja. kako odgovara.
nabavili smo malčar tako da bi cjelu stazu pomalčli.
trebalo bi i dvije staze jedna hard jedna soft.(problem nemamo vozilo za hard.)
zbog svih dogovora smo krenuli ovako rano u organizaciju. ja sam subotu i nedjelju u šumi sa svojim nisanom i tražim nove puteve. :D (iznenadile me kaiman gume :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 08, 2007 12:07 
Off roader

Broj vozila nebi trebao stvarati probleme. Prvi mora voziti polako i to je sva mudrost. Bolje polako voziti nego svako malo stajati. Bilo bi super što kod mene nažalost nije bio slučaj da barem još dvoje ljudi osim vođe zna trasu u svaki metar. Što se tiče harda možda samo kakav poligon gdje bi ih mi ostali mogli gledat. Pa oni se valjda navoze na trkama a ovo je druženje. Ja sam kod sebe dobio instrukcije da će doći barem dva vozila za hard no to se nije desilo pa je sve što sam pripremio po tom pitanju palo u vodu. Zato dobro treba provjeriti treba li uopće staza za hard!
P.S. ako broj pogleda od prošlog druženja nešto pokazuje onda možete očekivati još veći broj vozila. Vidimo se !

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri pro 05, 2007 21:24 
Moderator

onda ima sta novog u vezi s tim druzenjem........

sto se tice broja vozila.........nek se vozi kao na utrkama.........nek se trasom krecu ekipe od po 4-5 vozila......od kojih u svakoj ekipi,timu il kako si vec tko nazove prvi zna trasu i vodi ostale.........cool voznja,ipak je druzenje.........

ajd javite se...........

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: