HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sri lis 23, 2019 00:42.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet ožu 07, 2008 18:54 
Moderator

samo 20 cm vode.............pa to prodjem s ugasenim motorom........

dolazimo.........iz istre.........ja buraz,frend i Ggoran.........s jednim vozilom..........a za voznju bi trazili mjesto za dvije osobe da se sva 4-orica ne peštamo u jednom autu.....

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 00:01 
Off roader

ciccio-75 je napisao/la:
samo 20 cm vode.............pa to prodjem s ugasenim motorom........

dolazimo.........iz istre.........ja buraz,frend i Ggoran.........s jednim vozilom..........a za voznju bi trazili mjesto za dvije osobe da se sva 4-orica ne peštamo u jednom autu.....

vidjet čemo ja ga ne prolazim sa g-klasom sa prvom i zadnjom šperom.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 21:27 
Off roader

ajmo slike.....

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 22:16 
Off roader

Evo prvi rezime današnjeg dana!

BILO JE SUPER!!!

Imam samo slike sa mobitela koje mi baš nisu nekaj, ali bit če sigurno još od drugih!

Stvarno je bilo super danas. Vožnja po šumi, pa po motokros stazi. Blata pola metra! Pa malo "odmor", pa još jedna runda po šumi, do mraka! Pa naravno fešta.

Eto, vidjet čemo još sutra!

Jeep CJ, YJ, Nissan GR, Defender, Isuzu 2,8TD - Križanac

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 22:32 
Off roader

Vratio se i ja! Tko nije bio neka pati :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 23:01 
Off roader

TAKO JE! :wink:

Vidimo se sutra tamo! :D

Jeep CJ, YJ, Nissan GR, Defender, Isuzu 2,8TD - Križanac

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 23:09 
Moderator

da vidimo se ujutro.............jel ima dosta blata..........jupi...........gume vec na krovu cekaju...........

ajd koju slikicu bacite.............

jel ima snijega...??

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 23:20 
Off roader

evo da se i ja javim! Sad sam došao doma i brzo vidit šta ima. Sutra stižem sa Borisom i njegovom Nivom. Nađemo se tu u Rijeci sa CIC-om i poslje kave gassss! :twisted:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 08, 2008 23:29 
Moderator

GGoran je napisao/la:
evo da se i ja javim! Sad sam došao doma i brzo vidit šta ima. Sutra stižem sa Borisom i njegovom Nivom. Nađemo se tu u Rijeci sa CIC-om i poslje kave gassss! :twisted:
po plinu...........haha

u 7 smo dole............ :D :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 09, 2008 21:50 
Off roader

Dok ne dodju slikice ja cu napisat kratki rezime druzenja u subotu.

Dakle skupili smo se u dogovoreno vrijeme. I u ocekivanju pokreta vrijeme je polako prolazilo i proslo je 10:30 kada je bio dogovoren polazak. Cekala se ekipa sa Z1,ali se nisu pojavili. Novi dogovor je da se krece u 11h bez obzira na njih.

U odnosu na proslo druzenje staza je bila vrlo zahtjevna. Kisa i snijeg zadnjih dana su ucinili od staze kaljuzu,a svi potoci su narasli. Nakon price sa domacinima odlucujem da ne idem sa fronterom. Neba me prima za suvozaca u svom Ukiju i hvala mu na tome.

Odmah nakon 200 m vidim da sam pametno odlucio. Blato kroz neku njivu za sva auta bez 100% offroad guma je misija nemoguce! Kako sam cuo poslije, odmah tu negdje odustaje i moj imenjak sa wranglerom.

Prva ozbiljna prepreka je bila negdje oko prvog km voznje. Strmi spust u potok pa strmi uspon. Prvi ide Lerky sa Uvazom i odmah staje. Vitlo i ajmo. Od 20ak vozila samo je crni slovenski vrangler prosa bez vitla (koliko sam ja skuzi) Neka vozila su obisla oko tog potoka i krenula na drugu stranu uz uspon od 70%. Komentar lokalnog gledatelja je bio da se on tuda ni po vrganje ne spusta :lol: . Tu smo izgubili cca 3 i pol sata. Puno vitlanja,vitlanja i samo vitlanja. Mnogima su se vitla pregrijala i aku ispraznio jer se vuklo na sve strane. Neba i Diger su krenuli putem koji su trasirali ekipa iz Kamenih svatova (po meni trebaju promjeniti ime u Klonovi napadaju jer fakat nikako skuzit koji je koji Jeep jer su svi isti :lol: )
Taktika je zalet u brijeg i ukopavanje dok suvozac ne zakaci vitlo. Miris spaljenih lamela ce se do Uskrsa osjecati :D

Prelazak preko potoka i nastavak uz brijeg. Iz Nebinog suzukija se cinilo vrlo jednostavno, ali nazalost opet cekanje. I tako voznja u koloni sa puno stajanja i cekanja da se otklone kvarovi (krpanje diferencijala) i onda jurnjava kroz polje i zabijanje u jarak. Dolazak do zadnjeg potoka gdje mladi gazda juratm3 upada u potok i jedva se izvlaci sa merđom :D .Uglavnom dolazimo na rucak umjesto u 13 oko 15:30 h. Odlican gulas i lagani odmor. Svasaju se diferencijali popravljaju se ostali kvarovi i juri se po stazi. Odlucujem i ja izaci na cross stazu. Prvi djir ide super,prolazim uspon. Krecem u drugi krug,baca me u jedan jarak i vidim da necu izaci. Pokusavam drugom stranom preko velikog skoka. Trbuh struze po zemlji i zapikavam se u 30 cm duboko blato. Stize Neba, cupa me van i ajmo jos malo po stazi ali bez uspona :lol: samo driftanje :lol: !

Oko 18h pocinje nocna voznja. Prvi ide traktor Zetor pouceni iskustvom od prethodne voznje 8) !

Sve super do jednog uspona gdje siva toyota ostaje bez prednjeg pogona i nastaje krkljanac. Gubi se pola sata,ali se prolazi. Dolazak u bazu oko 20h

Bilo je super. Staza nije bila za obiteljsku voznjicu. Odusevila me ekipa iz ukija samuraj. 4 decka (prosle godine je vozac vozio quad na druzenju) sa cestovnim gumama je prosa cijelu stazu uz jedno vitlanje (gdje su se svi vitlali) i jedno slepanje gdje je nasjeo jer ih je bilo previse u autu. Skidam kapu Ukiju.
Zakljucili smo Neba i ja da je "ubo" vrhunske gume (taman kad ih je pohvalio bacilo nas je izvan puta :lol:) i malo podizanje ukija i pila za 5!

Jedva cekam slike jer se stvarni ima kaj vidjeti!

Kao sto sam rekao tko nije bio neka pati :D

Zaboravih da je odojak bio odlican. I opet sve pohvale domacinima na dobrom druzenju i zabavi!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 215 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: