HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet stu 15, 2019 10:12.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: pitanje za offroad-ere
PostPostano: sub pro 30, 2006 00:00 
Off roader

Prvo jedan veliki pozdrav od Marovića.

Da se predstavim ovako ja sam Jurica Marović vozim Motocross i Quadcross.
Imam svoju stazu ako je ko ikad bio na motocrosu u Rakovom Potoku
to je moja staza.

Sad u ovo vrije kad vožnja sa motorom nije zanimljiva kvada sam prodal ali samo zato kupio đipa za zahtjevan teren.

Pa bi napravil neko malo druženje i vožnje po šumi (ima je puno) i da se malo upoznamo i zapravo da se zabavimo.

Zanima me kolko bi vas bilo zainteresirano da bi se to održalo u nedjelju 7.1.2007.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub pro 30, 2006 00:50 
Site Admin

hej jura, dobrodosao na forum! :D
cula sam za stazu prek onih mojih KTVJovaca :twisted: ali nisma nikada bila... :wink:

prijedlog ti je mrak i nadam se da si ti jedan od onih rijetkih koji kad nesto planiraju - to i pokrenu i dovrse, hehehe...

sto se te nedjelje tice, ja sam "za", ali popodne moram biti kod kume na rockasu...
mozes li nam reci kakav je tvoj plan?!
voznja po poligonu, imas li kakve slike, ima li mozda opcija "prosirenog" terena...?
pricaj nam malo, meni zvuci dobro bilokakvo okupljanje, makar i u nekom bircu, a pogotovo ovo, hehehe... a1

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub pro 30, 2006 17:28 
Off roader

schnee je napisao/la:
hej jura, dobrodosao na forum! :D
cula sam za stazu prek onih mojih KTVJovaca :twisted: ali nisma nikada bila... :wink:

prijedlog ti je mrak i nadam se da si ti jedan od onih rijetkih koji kad nesto planiraju - to i pokrenu i dovrse, hehehe...

sto se te nedjelje tice, ja sam "za", ali popodne moram biti kod kume na rockasu...
mozes li nam reci kakav je tvoj plan?!
voznja po poligonu, imas li kakve slike, ima li mozda opcija "prosirenog" terena...?
pricaj nam malo, meni zvuci dobro bilokakvo okupljanje, makar i u nekom bircu, a pogotovo ovo, hehehe... a1

HM ovako tamo nema nikakav poligon nego jednostavno šuma i prirodne prepreke.
uglavnom je vrlo interesantno dužina te vožnje po mojoj procjeni je oko 30km šumskog puta bez puta neravnina srušenog drveća moćvare itd.
slika nemam ali vrjerujte zanimljivo je. ja sam takvo okupljanje planiral 16.12.2006 i sve je bilo spremno ali se na taj dan niko nije pojavil kod mene na stazi to je bilo spomenuto na ktvj-u i rećeno da se kaže ostalima ali izgleda da oni nisu nikome rekli pa eto ja sad došo kod vas jer bi mi bilo jako drago da idemo na vožnju svi skupa.
planovi su da bi se okupili negdje oko 10 kod mene na stazi i u 11 krenuli a negdje oko 5 se vratili iz šume.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub pro 30, 2006 21:50 
Moderator

:D :D kao prvo WELCOME.
Ideja za pet ali za mene malo prekasno. Moram u nedjelju natrag u Beč.
Kada bi moglo ranije.... onda da

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned pro 31, 2006 00:42 
Site Admin

jura, reci mi koliko vozila (ljudi) tvoja staza moze primiti i na koncu, na koliko racunas?!
pitam zato jer bi moglo biti vise vozila nego sto ocekujes ako se ja malo angaziram oko prikupljanja zainteresiranih :D

usput, jel teren hard ili soft, ili se moze kombinirati?!
drugo pitanjce bi bilo da li ima mjesta za kamione (obzirom d aje 99% vozila za natjecanja neregano)?
trece pitanjce - ima li sansi da se napravi druzenje od 2 dana?
i zadnje na temu, moze li se negdje jesti ili da nam kazes koliko love ti moramo dofurati ili uplatiti da bacimo neki rostiljcek ili sl.?
:D

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon sij 01, 2007 16:39 
Off roader

schnee je napisao/la:
jura, reci mi koliko vozila (ljudi) tvoja staza moze primiti i na koncu, na koliko racunas?!
pitam zato jer bi moglo biti vise vozila nego sto ocekujes ako se ja malo angaziram oko prikupljanja zainteresiranih :D

usput, jel teren hard ili soft, ili se moze kombinirati?!
drugo pitanjce bi bilo da li ima mjesta za kamione (obzirom d aje 99% vozila za natjecanja neregano)?
trece pitanjce - ima li sansi da se napravi druzenje od 2 dana?
i zadnje na temu, moze li se negdje jesti ili da nam kazes koliko love ti moramo dofurati ili uplatiti da bacimo neki rostiljcek ili sl.?
:D

teren nije niti hard niti soft između ja idem sa svojim đipom bez vitla ali teško.
pa ćuj kod mene na stazi ima puno mijesta u boxu za vozaće tak da kamioni nisu problem za parkirat. a sad nas po šumi može ić 20 ili 30 nije problem, mijesta ima.
druženje od 2dana znaći subota i nedjelja kaj se tiće mene nije problem ali neznam sa vođom puta po šumi jel on može ali vjerojatno će moć.
a hrana ovako 40metara od staze ima bistro koji ima svaki dan odojka i janjca ali nije niti problem da se dogovorimo za neki roštiljćek ili kotlovinu.
zapravo najbolje bi bili da se mi dogovorimo da jedan dan ti dođeš do mene i da vidiš box kod staze i da prjeđemo mali krug šume s mojim đipom.
evo ti moj broj moba pa nazovi da se dogovorimo.
098781942

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: