HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: ned pro 15, 2019 18:18.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: S10 prednji pogon
PostPostano: pon lis 13, 2014 22:18 
DoAdmin

sam vi njega plašite
da nisam svoju slupal napravila bi ona ko neki jeep
a za manje para :be :be :be

Vrh

PostPostano: uto lis 14, 2014 19:43 

Znate onu, živi bili pa vidjeli haha, ma ja jednostavno volim svakakve aute i sviđaju mi se i jedan i drugi, tako da će svaaki nadam se jednom doći na red pa ću sve što kažete i sam imati prilike isprobati :)

Baš evo rješavam neke stvari pa se nadam ubrzo nekom 4x4 vozilu, a onda ćemo o konkretnim ludostima haha!

Vrh

PostPostano: sri lis 15, 2014 14:22 

Železni, družio sam se ladama od 1991 do pa skoro 2012 kada je posljednju moj stari prodao.....jer je preuzeo moga wranglera glede prebijanja duga.....da njega pitas sada se kur...ci prekrasnim crvenim wranglerom TJ 2002 godiste po crikvenici a kada treba u sumu onda je problem lokva jer ga treba prat....pa do kucice sada idu pjeske.....drva vise ne vozi....tj ima prikolicu pa sa njom, pas je ljut jer mora preskakat preko plinske boce.....pazi da ga ne ogrebe....A SA LADOM AKO AKO MALO SMETA DRVO UDRI NEMA PROBLEMA....to je RUS NAPRavljen sikirom i britvicom

NEMA BOLJEGA AUTA OD LADE, jeftino održavanje, troši oko 12 litara plina, jeftine gume 500 kn, jeftine felge 400 kn...jeftini dijelovi, svako ju zna popravit...jako truli na soli ...reduktor dosta slab...nikako postignut radnu temp motora pa se mora modificirat.....

ALI ALI ALI VAŽI PRAVILO SVAKI PUTA PREGLED VOZILA PRIJE I NAKON OFF ROADA......najedamput ti se pogase svitla jer izgubi masu....prominis jabucicu na vilici novom nakon tri dana opet škripa-sada stavi talijansku pa je dobro....prominis lanac distribucije nakon 500 km opet lupa skoro jos i jace od staroga.....problem su dijelovi jer ono sto ne prođe kalibar tj ono sto je skart to stavljaju u prodaju....dakle samo TALIJANSKI DIJELOVI....malo ogrebeš bok popraviš spricom iz Peveca....boli te savrseno K...c za grane koje glođu po njoj...najedamput nema svitla?????puna prednja maska sniga!!!! gazi ona 30 cm bez problema...nauživao sam se sa tim autom planina...grijanje ne mores podesiti jer ili je 100 % hladno ili 100% hajca da ne moreš nutri sidit od vrucine....benzina smrdi ko sam vrag u karoseriji....pred zavoj moras prije pocet motata volan kao i kad su unutra jer ako zakasniš.....volan ima 5 cm lufta kao na Dajcu ....staklo moras rukom spustat gori te rukom vracat natrag jer zapinje...

ALI RECI LADICI SLUCAJ CURO AJDEMO NA ONAJ BRIG A ONA SAMO POTVRDNO KLIMNE GLAVOM I EVO TE NA VRH BRDA DA SE CUDIS KOJOM LAKOCOM JE GORI....A OSTALA JAPANSKO/USA ERGELA NEKA KURI KUPLUNG I GUME....

ZA ONOGA TKO IMA GARAŽU I JAMU TE JE PRIUCENI MEHANICAR SA DOSTI ALATA....nema boljega auta....ALI ZA ONOGA TKO NEMA POJMA O AUTU I NEMA GARAŽE SA JAMOM ,........BIŽI DALJE KO OD CRNOGA VRAGA.......JER CES SE NAUŽIVAT SVRABA.....

Vidi ovaj auto sa live slike je nevideno cudo koje prolazi kroz iglene usi....jedino mu samuraj može puhati u rep....ali u garaži pokraj njega stoji stalno stol sa kompletom alata jer uvijek treba nesto dotezat....ako si takav tip onda ti ovakva vozila nece smetati.....ako si ona prije navedena skupina ......tada.... :be

Odveo moj prijatelj ladom punicu doktoru pa ona nakon vožnje kaže.....dobar auto a i nesto vise pijeska ima u unutrasnjosti nego sto je bilo lani.....

Vrh

PostPostano: sri lis 15, 2014 18:26 
DoAdmin

Jbg sad ti RI
svaka čast na postu
Ali nisu lajke baš tako problematične
Istina je jedina da su lajke ko i žene

Vrh

PostPostano: sri lis 15, 2014 23:29 

ha čuj ako je opisao 20 godina staru i zapuštenu ladu to je onda to
na održavanoj ladi nećeš ništa od toga naći :aha
i da njihov reduktor je skoro pa nepoderiv :a1 ,Pooch lada sa ferarijevim motorom ga je koristila bez problema

This is not a daffodil, repeat, this is not a daffodil!

Vrh

PostPostano: čet lis 16, 2014 12:11 

Hvala na savjetima, evo danas sam prodao dosadašnje četverokotačno prometalo :ha , tako da ću nadam se uskoro udomit jednu NIVU.

Hvala dečki!

Jedva čekam, znate kak je to!!!

Vrh

PostPostano: pet lis 17, 2014 15:53 

Sretnu i ugodnu vožnju....

jedan primjer....
ja pravac u šumu kod Zelina Mrzlovodičkog prema Homeru, cesta prepuna sniga ko stvorena za šumsku idilu a ono iz suprotnog smjera stiže pajero-----liku oči na vrh čela od straha ko Pišmolju kada ga na udici digneš sa 80 metara dubine....a lada cura jedva ceka nervozna da stane na cestu kamo pripada....ja uzivam a on jadnik ono - sada i nikada vise.....

drugi primjer
pitan Gordana koji je prodao njivu (100 000 km 1996 godiste) i kupio GC sa 240 000km kako je? Kaže sidin iza Selac va autu, križ kardana raspadnut, pogonsko vratilo leži na podu i mislin si.....MOJA ME LADA VA SVA OVA LETA NIKADA NIJE OSTAVILA NA CESTI! Zoven ga va šumi reko kadi si da te vidin, a on odgovara.....Stojin ispred vikendice a auto se sam od sebe zaključal a kljuci su ostali na prednjen sicu!? Stari vlasnik je blokiral ulaz sa stražjih vrata tako da sada cekan šlep službu da mi otvore ovo SR.... :fuck ..NJe od auta.....

Zaboravio san ti reć da njivu obavezno kupiš od nekoga sa mora kadi auto nije gazio sol jer je cijena ista a limarija naspram ovih posoljenih na kontinentu kao da je nova.....moja je bila zasticena kobitom odozdola uvijek su se cudili na tehničkom da koliko ima godina a kako je zdrava....ruskinja je to....i zapamti napravljena sa sikirom a na fino obrađena britvicom..

...kad smo 2002 godine novu vozili iz zagreba doma kod Karlovca sam odustao sa finim podešavanjem grijanja.....na autoputu nesto lupa na desnoj strani ali je nemoguce otkriti sto.....odustalo se ....pit stop u Skradu ...a ono lik plazi oko nje....da ce ju i on kupiti da kakva je?......reko ovo nam je vec druga....nesto modernija od prve.....ima cak i retrovizor sa vozaceve strane....bez doplate.....

Vrh

PostPostano: pet lis 17, 2014 21:33 
Off roader

RI898RR je napisao/la:
...kad smo 2002 godine novu vozili iz zagreba doma kod Karlovca sam odustao sa finim podešavanjem grijanja....

Ja sam se vozio svih 12 mjeseci sa upaljenim grijanjem na najjače, bilo je jebeno za voziti preko ljeta :oops: :oops: :oops:

Vrh

PostPostano: sub lis 18, 2014 23:17 

Moreš samo mislit kad sam uzeo ženu po onoj cesti od Gornjeg Jelenja na matusajnu pa na Bovan. Grijanje je bilo naštimano za po zimi i nije dirano citave zime a ono proljetno toplo sunce uprlo kroz staklo kao za inat a ja da cu smanjit grijanje kad ono rucica ni gori ni doli - blokirano, ako forsiraš ćeš je prekinut ...pa san ostavio grijanje....+ sunce kroz staklo pa onda još isparavanje od rezervara goriva.....smrad nutri ne moreš dihat....da bi ona vozila ladu kad ono sic ne mores pomaknut do kraja napred jer ne more dosegnut pedale...mores ali triba pajser...
Za vrime rata znalo se pravilo dolaska na položaj - najprije ide pinzgauer pa lada...ostali zapinju...i tu je ta njezina vrijednost koja baca u sjenu sve ove nedostatke...a ima ih mali milion...no tu sam bas zavolio taj auto i uvijek bi mu se vratio...na makadamu je jako mekana i udobna ....za razliku od ovoga sa slike koji je gori no drvena kariola sa železnim kolom....si vidio koliko zaostajem za vama po makadamu...žena ga zove baić jer da je imala susjeda koji je uvijek zaudarao po nafti....

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: