HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: ned lis 21, 2018 00:32.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: MAHINDRA THAR
PostPostano: sub tra 17, 2010 19:01 

Mahindra thar 2.5 crd ,108 ks, cijena 128 000 kn !! sto mislite o tom vozilu??

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub tra 17, 2010 23:49 
Moderator

:D :D Za tu cijenu - interesantno

Vrh

PostPostano: uto svi 18, 2010 23:00 

i bio je ovaj mjesec test u off road magazin-u u Njemackoj cijena mu je u Austriji 20 000 eura kod nas oko 13 500 tu negdje

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri svi 19, 2010 02:23 
Off roader

A kolika je cijena u indiji? Vjerojatno kao 2-3 tate nano, tj 5-6 000E. To je realnost. Pa i uaz hunter bi išao, ali je cijena apsurdna za to smeće.

Vrh

PostPostano: sri svi 19, 2010 14:44 

Pa nema kupit uaz kod nas ??? A neznam po test-u off road magazin nije lose tako !! mislim da ce i u nas bit uskoro test u (terenci) !

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri svi 19, 2010 16:36 
Off roader

Ima, kupiti novoga i huntera i patriota kod nas, ali je puno gori od lade, praktično se raspadne nakon 20t km. Jasno, stari UAZi prije 20g su bili za vojsku, tu je SSSR pazio na kvalitetu više nego za polucivilnu ladu, tad. danas je uaz gori od lade puno, dok se lada izvukla iz gliba 90ih, oni nisu.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri svi 19, 2010 17:00 
Moderator

@ JEEP HR ako je stvarno ta cijena i ako odvaguješ mislim da bi ti se isplatilo pogledati vozilo/isprobati i ino... Naravno postavi si uvjete i početni stav za što će ti služiti taj auto. Možda i malo se raspitati oko podrške uz samo vozilo poslije 2-3 godine; koliko vjerujem daju i garanciju na isto s obzirom da je novo. Sve ostalo ovisi o tebi, načinu održavanja, praćenju eventualno potrošnih djelova i reagiranja na kvarove ukoliko ih bude. Vozilo koje kupuješ novo uvijek se jednim načinom podrgava i tvojem načinu vožnje, reakcije na kočnicu..gas..kumplung... i ostala mehanizacija, a rezultira ti nakon nekog vremena istrošenosču nečega što može bit kod mene ili nekog drugog još 100 godina u fenomenalnom stanju. Ovo ti je veliki plus kupovine novog vozila. U motor mislim da ne treba sumnjati jer koliko znam je provjerena tehnika PD i najzahvalnija u težim uvjetima. Da ne duljim i ne učim te pameti s obzirom da nemam ama baš nikakvog iskustva s ovim autom ovo bi ti bilo neko mišljenje s objektivnog stanovišta. Odluka je naravno velika kod kupnje novog vozila, pa zadovoljstvo prepuštam samo tebi :lol: .

@Srečko ne znam jel su tebi ikad stariji pričali priče, poslovice ili nekakve anegdote, no po terminima koje koristiš i pokušavaš nekome pomoći tj. uvijek odmoći (osim ako je Def u pitanju) sumnjam. Evo jedna dobra dobro znana; možda je čuješ prvi put, ali vrijedi ti je i ponoviti ako ne:

"Ne kudi konja kojeg jahala nijesi.. :wink: "

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet svi 20, 2010 08:35 
Off roader

Dado je napisao/la:
@ JEEP HR ako je stvarno ta cijena i ako odvaguješ mislim da bi ti se isplatilo pogledati vozilo/isprobati i ino... Naravno postavi si uvjete i početni stav za što će ti služiti taj auto. Možda i malo se raspitati oko podrške uz samo vozilo poslije 2-3 godine; koliko vjerujem daju i garanciju na isto s obzirom da je novo. Sve ostalo ovisi o tebi, načinu održavanja, praćenju eventualno potrošnih djelova i reagiranja na kvarove ukoliko ih bude. Vozilo koje kupuješ novo uvijek se jednim načinom podrgava i tvojem načinu vožnje, reakcije na kočnicu..gas..kumplung... i ostala mehanizacija, a rezultira ti nakon nekog vremena istrošenosču nečega što može bit kod mene ili nekog drugog još 100 godina u fenomenalnom stanju. Ovo ti je veliki plus kupovine novog vozila. U motor mislim da ne treba sumnjati jer koliko znam je provjerena tehnika PD i najzahvalnija u težim uvjetima. Da ne duljim i ne učim te pameti s obzirom da nemam ama baš nikakvog iskustva s ovim autom ovo bi ti bilo neko mišljenje s objektivnog stanovišta. Odluka je naravno velika kod kupnje novog vozila, pa zadovoljstvo prepuštam samo tebi :lol: .

@Srečko ne znam jel su tebi ikad stariji pričali priče, poslovice ili nekakve anegdote, no po terminima koje koristiš i pokušavaš nekome pomoći tj. uvijek odmoći (osim ako je Def u pitanju) sumnjam. Evo jedna dobra dobro znana; možda je čuješ prvi put, ali vrijedi ti je i ponoviti ako ne:

"[color=red]Ne kudi konja kojeg jahala nijesi.. :wink: [/color]"

da baš kao što ti je reko dado , moraš znati da vozilo treje koliko ga sam mazio i pazio ! evo na primijer na Grand Cherokeeu automatiku skoro svima crkava mijenjač a ja sam već 3granda mijenjo i na ni jednom nisam imo problema e sad možda nije do mene i možda će mi sutra riknuti ali za sada ja nemam problema ( Hvala Bogu ) :P !

a za srečka sve je rečeno crvenim slovima !!!! :twisted: :oops: :twisted:

Vrh

PostPostano: čet svi 20, 2010 15:05 

Hvala na savjetima , moje misljenje da je ovo vozilo kvalitetnosto se ticve motora , i da je izdrzljivo jer je ono bas namjenjeno nekome tko ne trazi udobnost vec istinski terenac bez puno opreme itd. Ali ja ipak jos skupljam malo love i kupim ipak Wranglera ipak je on svestraniji ( kupim od 2007 i novije ) !!

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 01, 2010 11:32 
Off roader

ja sam jedno vrijeme vozio mahindru ali model goa, tako da ako mehanika bude uglavnom ista kao na goi onda neće biti problema, nedavno sam bio kod kolega u beogradu koji su zastupnici mahindre za srbiju, u servisu je bilo po nekoliko pick up vozila koji su imali po 150-200.000 tkm te i dalje voze bez problema

mahindra prije svega pravi robusna vozila i ljudi koji imaju takve potrebe auto će biti ok, šta se tiće cijene, mislim da nije problem u uvozniku, nego u glupavim carinama, trošarinama i ostalim troškovima

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: