HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pon pro 10, 2018 00:56.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Padobranac :nez
PostPostano: čet svi 24, 2012 10:01 

mud man je napisao/la:
Ne prodaje se dvije godine,več par mjeseci.Dođi i vidi možemo se dogovoriti i za cijenu i za neku zamjenu...

Ne znam sto posto al motor koji sad vozim je kod mene 10mj a kad sam gledao 4Runner (koja je mrak) imao sam GP 800 i razmišljao o tome da uspostavim kontakt i predložim neku zamjenu,al sam brzo došo pameti i kupio Tuono...nisam gledao terence preko 10t eur al mi se čini da je 4Runner i još jedan Defender naj što se može nać na njuškalu a da nije VW Touareg,Ford Kuga i ostali bullshit čija primjena mene konkretno ne zanima...kako bi izgledalo da ja uzmem 4Runner....1.- Ženina obitelj bi mi definitivno u oči rekla da nisam normalan kud ne izmišljam poso oko kuće tud sam još dovuko novu igračku
2.- Ispao bi totalni krkan,zemljak da to kupim a nemam veze s vezom kako se pale blokade i špere i kako rade LSD-ovi i Detroiti ni kako ga voziti
3.-neko od radnih kolega bi ga išaro ko slikovnicu od jada i tuge jer živim svoj život i radim što volim dok oni žive tuđe živote i rade kako bi netko htio da ne bi ljudi šta rekli
Opet kažem Toyota je mrak al ja sam seljak koji vozi motore i još nije za mene...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: