HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: ned lis 21, 2018 00:30.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: jeep grand cherokee 3.0crd
PostPostano: pet ožu 28, 2014 12:00 
Moderator

Imao sam 2010 ali je prodan jer je dosao 2014. Ali idemo redom. Ako ti je u tvojim okvirima uzmi sto kasniju godinu, 2009,2010. Natim su godinama vise manje ispeglani svi problemi. Kvarovi? Upitna kategorija jer ovise o puno faktora. Od nacina upotrebe i naravno redovnog i kvalitetnog servisiranja. Moje misljenje je u principu samo moje i drugi se s tim nemoraju slagati. Imao sam odredjene probleme ali nisu bili vezani za OFF-ROAD. Kao i kod svih modernih problematicna moze biti elektronika (generalno). Na tom godistu (modelu) problematican je smjestaj PCM-a u motornom prostoru. Smjesten je direktno ispod akumulatora sto moze imati za posljedicu korodiranih kontakata(isoparavanje kiseline iz akumulatora), a posljedice mogu biti vrlo skupe (novi pcm, nova kablovska forma u motornom prostoru, ....) No to se sve moze izbjeci ako se pravovremeno otkrije problem s akumulatorom(povrsina PCM-a je aluminij pa se vidi nagrizanje).
Generalno ja bio zadovoljan jer kvarova uzrokovanih OFF-ROAD aktivnostima nije bilo(polomljenu plastiku ne racunam). Izdrzao je sve moje musice i sadasnji vlasnik nema nikakvih prigovora.
Redovno odrzavanje i briga su dovoljni(ne stediti na kvalitetnim uljima, sto znaci nikakva zamjenska ili jeftinija).
Toliko za sada.

Vrh

PostPostano: pet ožu 28, 2014 18:35 

da,da,,tek kad ode wrangler....kolega ti ima GC 3.0,znaci auto je sigurno ok :D

Vrh

PostPostano: pet ožu 28, 2014 18:40 

Jeep je napisao/la:
Imao sam 2010 ali je prodan jer je dosao 2014. Ali idemo redom. Ako ti je u tvojim okvirima uzmi sto kasniju godinu, 2009,2010. Natim su godinama vise manje ispeglani svi problemi. Kvarovi? Upitna kategorija jer ovise o puno faktora. Od nacina upotrebe i naravno redovnog i kvalitetnog servisiranja. Moje misljenje je u principu samo moje i drugi se s tim nemoraju slagati. Imao sam odredjene probleme ali nisu bili vezani za OFF-ROAD. Kao i kod svih modernih problematicna moze biti elektronika (generalno). Na tom godistu (modelu) problematican je smjestaj PCM-a u motornom prostoru. Smjesten je direktno ispod akumulatora sto moze imati za posljedicu korodiranih kontakata(isoparavanje kiseline iz akumulatora), a posljedice mogu biti vrlo skupe (novi pcm, nova kablovska forma u motornom prostoru, ....) No to se sve moze izbjeci ako se pravovremeno otkrije problem s akumulatorom(povrsina PCM-a je aluminij pa se vidi nagrizanje).
Generalno ja bio zadovoljan jer kvarova uzrokovanih OFF-ROAD aktivnostima nije bilo(polomljenu plastiku ne racunam). Izdrzao je sve moje musice i sadasnji vlasnik nema nikakvih prigovora.
Redovno odrzavanje i briga su dovoljni(ne stediti na kvalitetnim uljima, sto znaci nikakva zamjenska ili jeftinija).
Toliko za sada.

ok...znam da cu uzeti GC,al kako to nece biti vec sutra,sigurno cu se javiti jos koji put sa nekim pitanjem...uglavnom,hvala na informacijama... :a1

Vrh

PostPostano: sub ožu 29, 2014 00:03 
Moderator

:D :D :D Nema na čemu. Zato smo tu. :D :D

Vrh

PostPostano: ned ožu 08, 2015 12:42 

Da ne otvaram novu temu, pošto planiram također uzeti identičan model.
Trebao bih preporuke za mehaničara u Zagrebu i Istri.

Vrh

PostPostano: ned ožu 08, 2015 21:07 
Moderator

:D :D Istra: Krota - Buzet
Zg: Gašparić, jedan dečko u Vukovini (neznam ime)
:D :D

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: