HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: ned lis 21, 2018 00:30.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Terenac iskljucivo za zabavu
PostPostano: uto stu 14, 2017 02:17 

Želio bi kupiti terenca koji će 95% biti na bespućima, budući da imam drugi auto kojeg vozim inače (i napravili su ga totalno preniskog). Normalna cesta će mu biti samo ono dok dođem tamo gdje želim - ukoliko i do tamo nema makadam. Osim par vožnji terenaca od frendova nemam baš prevelikih iskustava u žešćem offroadu, no dosta o meni, ajmo o autu:)
Budžet bi bio nekih 5000 eur (ako je nešto ok i novije može i malo više) iako, ponavljam, ne treba mi auto za grad ni šminku nego za zabavu.
Krenuo sam od dna po cijeni sa razgledavanjem (Lada Niva) ali me se auto nije baš previše dojmio. U prvom planu podrazujevam loš pleh, valjda ona zadnja klasa + ostale dječje bolesti sa strujom, nepreciznim mjenjačem itd.
Ne treba mi previše mjesta u njemu , tako da može biti i kraći, naravno preporuka, benzin ili dizel? Moment, snaga i ostalo što je bitno u kritičnim situacijama...
Vidim da se tu dosta hvali Pajera, prije toga sam gledao Kia Sportage (razmjerno jeftin), Jimny (da li je 1.3 motor dovoljan, baš mi ne ulijev povjerenje?) a ok mi je i Terracan iako ga nisam imao priliku isprobati.
Trazim misljenje iskusnijih na ovom forumu za auto sto bi se uklapao u cijenu 3-5 tis eura.
I da, s obzirom da cu ga koristiti samo za zabavu zelio bih se cim manje "zabavljati" sa popravcima istoga (vecim)
Zahvaljujem na prijedlozima!

Vrh

Naslov: Re: Terenac iskljucivo za zabavu
PostPostano: uto stu 14, 2017 18:53 

Za 5000eura ja ti prodam svoju nivušku i još ti ugradim drugi alternator tako da nemaš više problema sa strujom :mah
Od nabrojenih ja bi pajera

This is not a daffodil, repeat, this is not a daffodil!

Vrh

Naslov: Re: Terenac iskljucivo za zabavu
PostPostano: uto stu 14, 2017 23:42 
Moderator

kkiko
predstavi se
viewforum.php?f=7

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: