HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet kol 22, 2019 18:49.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Skola off roada
PostPostano: uto kol 26, 2008 18:04 
Off roader

Pozdrav,
imam novi proizvod u sklopu turističke agencije pa bih vas molio za par komentara, ideja, mišljenja,....

http://www.potepuh.hr/off_road.html

:roll: Samo nemojte stranicu komentirati jer je nova u izradi! :)

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto kol 26, 2008 18:25 

veri veri interesting ja bi rado al bzvz je lti treba ekipa od 5 likova ja bi sam al brijem da ce cijena bit pravelika pa nema smisla onda znaci sve pada u vodu .al kakav je to off road sa quskajiem il kak se uopce taj karavan zove hehE i pathfinerom mislim daj molim te ok interesantna ideja i ja o takvoj skoli mastam vec godinama kad bi dobio na lotu al flota bi mi bila nekoliko niva defich wrangler uki i slicno a to posto su path qush i slicno to mogu i na makadam parkiralistu al oideja svaka cast

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto kol 26, 2008 18:50 
Off roader

to je slika sa jednog izleta,od jedne grupe.Onda je na pathfinderu je puko prednji diferencijal, a bilo sve lišće i mokro!!!ali smo ga jedva iscupali!!

qashqai iznenadio bi se di to malo cudo prolazi:)

u skoli su patroli i pathfinder!!!
izvini ali pathfinder je jako dobar terenac, i prolazi mnogo, a ne samo makadam parking!!! to je iz moje perspektive gledano! :lol:

ukoliko ima upita moze se i organizirati za 1 osobu.

i kao sto pise to bi bile osnove, a ne hard off road kakav vi vozite okolo.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto kol 26, 2008 19:00 

http://www.youtube.com/watch?v=jpmqdro4qFE
hehe to prolazi i moja skoda
ma naravno sve ok kurim te samo al zar nije steta pahfindera medj kamanjem i granama kolka je cijena za jednu osobu cirka
a za to vaskchay kvragu i aut koji ne mogu izgovorit-sala-
za njega cisto sumnjam al neka a sad da maknem s teme zgleda mi nedovrseno malo mi je nekak grdy

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 29, 2008 14:43 
Off roader

1. imamo stazi za off road, gdje nema kamenja, nego samo zemlja, blato i to...
2. normalno da se pazi da se ne osteti autic, neki imaju zastitne naljepnice pa grana potegne po naljepnici, i nema stete...
3. cijena zavisi, npr skola cijeli dan, klopa x3, cuga, bi bilo otprilike 1500kn za 5 ljudi, to je otprilike i nije fiksno, cijena se radi prema upitu...

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 29, 2008 21:49 
Off roader

2Kizo, lijepo od tebe da si sebe i svoj offroad proizvod predstavio na ovom forumu. Neobično mi je drago da se netko sjetio ponuditi školu offroada. Međutim uputio bi ti i malo prijateljske kritike, ako se nećeš ljutiti. Primjetio sam na tvojoj stranici tvrdnju da su ti ternci profesionalno opremljeni. Kako se mi ovdje na forumu ponešto razumijemo u opremanje auta za offroad moram ti skrenuti pažnju na to da lanci za snijeg ne spadaju u offroad opremu, nego u zimsku. U offroad oprmu bi spadale ripnaste gume, vitla, lift-kitovi , bamperi, slajderi i da ne nabrajam dalje.. Nadam se samo da ti instruktori nisu jednako profesionalni kao oprema za offroad. Malo me, moram priznati, smeta i to što zagorsku lijepu, pitoresknu i pitomu prirodu zoveš divljom. U Zagorju ima itekako dobrih terena za offroad,ali sigurno nisu u divljoj prirodi. Taj pridjev ostavimo za npr. Velebit, Biokovo ili kanjon Cetine. I još nešto, ovdje na forumu ljudi baš i ne vole da se netko logira na forum da bi se malo izreklamirao. Stoga ti predlažem da se javiš administratorici, koja će ti za stvarno sitnu lovu postaviti baner i link na tvoju stranicu, a u i oko svih ostalih tema glede offroada smatraj se dobrodošlim.LR

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub kol 30, 2008 15:11 
Off roader

hvala na kritici, prvo da kazem nisam se prijavio samo da se reklamiram, vec sam duze vrijeme clan, i prvo sam se javio schnee i pitao za dozvolu, ja radije pitam nego da bez veze stavim...
jedino se mogu pravdati da su ti terenci pripremljeni za poligon i imaju ripnaste gume, bas za mud:) hvala ispravit cu to..

posto sam od malena u zagorju ima jako dosta divlje prirode, a i to je da se dočarala ljudima malo netaknutost prirode :)

zahvaljujem...

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ruj 01, 2008 20:40 
Off roader

kizo je napisao/la:
a i to je da se dočarala ljudima malo netaknutost prirode :)

zahvaljujem...

bas i nevidim tu nekakvu netaknutu prirodu, prije pregazenu :lol: :lol: :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 04, 2008 10:13 
Off roader

:oops: mislih čisto, nezagađeno, očuvano,...... :roll:

Vrh

Naslov: Knjiga Off Road za Zagorce
PostPostano: sub vel 28, 2009 23:57 
Off roader

2 kizo
Zagorci Zagorci,
jesam se nasmijao kad sam vidio opremu za off road skolu,
Lanci za snjeg ,koji se mudrac toga sjetio(vjerovatno :oops: :D uz gemist pri kleti),vjerovatno sa svog Fergusona je stavio lance na ðipa,pa mislio da bude posluzilo,svaka cast ,ali ne ide samo to tak.
Evo jednje dobre knjige koju bi preporucio svima koji su pocetnici,nek je potraze u knjizarama
The Off-Road 4- Wheel Drive Book
4th Edition Jack Jackson

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži: