HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sri vel 19, 2020 05:35.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet kol 04, 2006 08:57 
Moderator

:) :) :) Daj smirite loptu. Cemu ovakva prepucavanja. U jednu ruku je u pravu pahuljica u drugi JF. Ako je netko zainteresirin doci ce na takmicenja, susrete, druzenja i sl. Ako nije nece dolaziti i tu nema boga koji ce ga nagovoriti. Tko voli hard taj ce dolaziti na takva takmicenja neovisno o tome dali ga je netko pozvao ili se morao prijaviti. Tko voli druzenja i laganini voznju po brdima i livadama taj ce doci na takav event. I to je to. Kada neke stvari budu potpuno regulirane a ne jos sporadicne kao do sada onda ce to biti druga prica. Onda ce to postati obaveza kluba a ne pojedinaca. Onda ce klub morati poslati odredjeni broj posada. Do tada molimo boga da imamo sto vise dogadjanja(namjerno nisam rekao takmicenja) jer samo tako ce se ova grana autosporta moci razvijati. Uvijek ima zaljubljenih u taj sport i oni ce vuci dok mogu. Nakon toga ce doci neki novi klinci s novim idejama. Tako je bilo, tako je i tako ce biti u buduce. O organiziranosti ili neorganiziranosti off-roada u Hrvata najbolje govori briga HAK-a i odbora za autosport. Umjesto inicijative s njihove strane, prepusteni smo sami sebi. A oni su kao odgovorni. Puno ljudi poznam i osobno i iz vidjenja(HAK) koji su(dok su se takmicili)govorili jedno, a danas rade skoro isto ono protiv cega su bili kao takmicari i suci na takmicenjima. Zasto???? To samo oni znaju. Pahuljice ti si pokrenula jednu hvalevrijednu akciju: Stvaranje jedinstvenog pravilnika. To je pocetak. Interesa ocito ima. Potrebna je dobra volja i vrijeme za primjenu. Sto se vise klubova koji su bili prisutni na sastancima bude drzalo toga prijedloga biti ce sve lakse i lakse. :D
:D JF IC je postalo pravo takmicenje i imas se pravo hvaliti i biti ponosan. Samo tako naprijed. Ali i sam vidis kako pokrenuto prvenstvo sepa(prosla godina). Sta se moze. Treba gurati naprijed i ne posustati. Kada se ukorjeni biti ce i vise klubava zeljnih organizirati nesto slocno pa nece biti problem ako koje takmicenje i otpadne iz bilo kojeg razloga.
Zato budimo parlamentarni i demokraticni ali i kriticari kako bi ako je nesto dobro to postalo jos bolje a ono malo manje dobro se popravilo.
Nemojmo se podbadati i traziti dlaku u jajetu ako ne podnosimo to isto.
Mislite pozitivno "casa je uvijek polupuna, a ne poluprazna" :D :D :D :D
I da ne pokusavam vam soliti pamet.
Bravo JA postao sam romanopisac u rano jutro UH UH UH. 8) :P

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 04, 2006 12:30 
Off roader

2Jeep, :klanjanje :klanjanje :klanjanje ,
Hvala bogu da netko razumije ili pokušava razumjeti. Di je tu problem, problem je u tome jer sam ja javan, otvoren i komunikativan, nekad i drzak i prepun sebe ali još uvijek komunikativan. E sad, oni šta šute o svim problemima, njima nikom ništa, ja koji nešto pokušam polemizirati da bismo došli do konstruktivnih riješenja dobijem uvijek po nosu.
Ajdemo realno:
1. Osim moga kluba bilo je niz drugih klubova koji nisu ni pomirisali kutinu, dali sa razlogom ili ne, u to ne ulazim, niti je moje da o tome brinem. O njima se nesmije pisati ništa jer nedajnam bože da se snjima zakaćimo jer znaš oni su OVO ili ONO, šta ti ja znam šta seve nisu, maltene božanstva. Ja sam više nego opravdao cijeli moj klub ali naravno opet dobjem samo ja po nosu.
2. Da i nismo bili zauzeti, opet ću dobit po nosu jer sam preotvoren i pošten te me nije strah nikog do boga, vjerovatno nebismo došli ionako jer smo mi Extreme klub i dećki kao takvi tako i funkcjoniraju te ne mare mnogo za laganini druženja. Morate znati da su većinom naša vozila nesposobna za vožnju cestom a to znaći dolazak u Kutinu cca. 1000,00E po vozilu, šta najam prikolice, šta šlepe, šta dodatno osiguranje, šta popiti ( po tome nas šibaju jedino zagorci i to u vinu ali u pivi sigurno ne )... Dećki se jednostavno ćuvaju za neke druge manifestacije i prilike.
3. E sad ću opet po nosu jer će netko napasti da ako ja ne dođem nekome kako mogu oćekivati da drugi dođu meni. OTVORENO. Ja ne oćekujem ama baš ništa. 4 već godine radimo IC, i tek su nam lani po prvi puta došli ZAGREBČANI, a ove godine i nešto VRBOVČANA. Zašto velikim slovima, zato jer to zaslužuju, jer su se prvi udostojili stisnuti jaja i doći na jedno takmićenje van njihove regije. Dok i Schnee nije znala za OFF-road dećki iz moga kluba posjećuju Kneginec i naprave svake godine MONO SPEKTAKAL gore dok se gospoda ni nakon 5 godina dolaska na njihovu utrku nisu udostojila ne doći, niti javiti da neće doći na IC. Vozili su moji dećki i druge utrke dok ni ja nisam znao za OFF-road, prema tome svaka insinuacija do moji dećki ne dolaze na utrke je LAŽ. Godišnje obiđemo u prosjeku 3 utrke u HR, kad bi nama na IC-u bilo vraćeno koliko smo mi gostovali u Vašoj regiji i pop broju vozila i po broju ućešča, iduće tri godine nebih smio primiti niti jednog stranca jer bih bio bukiran domaćim posadama. Ali vjećiti odgovor domaćih posada je da im je Istra daleko te da nemaju prijevoza? :oops: :oops: :oops: , jer nama kao ZG, VŽ, KT nije daleko a ipak tri puta godišnje obiđemo sjevernu Hrvatsku. I dalje ćemo obilaziti dok radite dobre utrke bez obzira šta nitko ( doslovce, osim 5 vozila ove godine iz ZG-a i Vrbovca naspram 25 kolčiko ih je ućestvovalo ) ne dolazi na IC ( možda i nije dobra utrka ).
Zato draga SCHNEE, prije nego prozoveš moj klub ubuduće za nedolazak na tuđe utrke, prozovi prvo one koji na IC-u nisu nikad ni bili, pa ni vidjeti gdje se Istra nalazi, dali u HR ili izvan nje. Rklo bi se tako blizu a tako daleko :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
JF

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet kol 04, 2006 15:26 
Off roader

eto na , pa zar i ovoga ima, pa ja stvarno neznan sta je vama judi, pa zar oko vaki stvari da prozivate jedni druge :evil: :evil: :evil: :evil:

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned kol 06, 2006 13:43 
Site Admin

Citat:
jer sam ja javan, otvoren i komunikativan, nekad i drzak i prepun sebe ali još uvijek komunikativan

hehe, mislim da je problem sto je tesko prihvatiti kad sve to netko drugi primjeni u obracanju tebi :D

Citat:
Da i nismo bili zauzeti, opet ću dobit po nosu jer sam preotvoren i pošten te me nije strah nikog do boga, vjerovatno nebismo došli ionako jer smo mi Extreme klub i dećki kao takvi tako i funkcjoniraju te ne mare mnogo za laganini druženja. Morate znati da su većinom naša vozila nesposobna za vožnju cestom a to znaći dolazak u Kutinu cca. 1000,00E po vozilu, šta najam prikolice, šta šlepe, šta dodatno osiguranje, šta popiti ( po tome nas šibaju jedino zagorci i to u vinu ali u pivi sigurno ne )... Dećki se jednostavno ćuvaju za neke druge manifestacije i prilike

eto, to vec zvuci iskrenije :lol: , znaci da nije iskljucivi razlog posao - a ako se zna unaprijed, lakse je javiti sms-om: "hvala na pozivu, ali ne mozemo doci"...
znam da ce to ici i knegincane jer ni oni (a i neki drugi - ne samo orc KOV!) nisu zahvalili na pozivu i najavili ne/dolazak.

Citat:
…i tek su nam lani po prvi puta došli ZAGREBČANI, a ove godine i nešto VRBOVČANA.
…Dok i Schnee nije znala za OFF-road dećki iz moga kluba posjećuju Kneginec i naprave svake godine MONO SPEKTAKAL gore dok se gospoda ni nakon 5 godina dolaska na njihovu utrku nisu udostojila ne doći, niti javiti da neće doći na IC. Vozili su moji dećki i druge utrke dok ni ja nisam znao za OFF-road, prema tome svaka insinuacija do moji dećki ne dolaze na utrke je LAŽ

mali ispravak :D - prvi puta su bili predlani (2004.) darko i mario
dalje, nisam uopce spominjala "tvoje" decke jer svi znaju da su neki dolazili puuuuuno prije nego su postali clanovi orc-a KOV :D , dakle vozeci "privatno"….

nemoj se ljutiti, ali po svemu bi moglo ispasti da si ti "njihov decko" :lol: jer da nije njih (krota, knapic, zenzo, senad….), vjerojatno ne bi bilo ni kluba - jel grijesim? ako da, sorry, ali znam da sudjeluju vec godinama po cijeloj HR i da za njih znaju, a tebe su tek poceli otkrivati kada su mario i darko bili prvi na IC-u (cak i u knegincu i u vrbovcu su me neki pitali "ko je taj sa standom") s time da sam ja tada o tome pisala za www.zg-off-road.com i dosta me ljudi kontaktiralo da me pita kakva je utrka, jel mogu sprziti slike da vide kako je kod tebe da bi dosli i sl.)
hocu reci da su decki dolazili bez obzira na tebe ili klub... :wink:

Citat:
doslovce, osim 5 vozila ove godine iz ZG-a i Vrbovca naspram 25 kolčiko ih je ućestvovalo

hehe, pa kaj se bunis… :twisted:
prve godine 2 vozila, druge vec 5… to je napredak…
a ako uzmes u obzir da npr. voznja od cca 1-1,5h u 3 dana kosta vise nego jednodnevna voznja od 7-8 sati, i da znas kakve su place u HR, mislim da dobro napredujes… :lol:

Citat:
Zato draga SCHNEE, prije nego prozoveš moj klub ubuduće za nedolazak na tuđe utrke…

ma nisam ja nikog "prozivala", pogotovo tvoj klub jer znam da decki u privatnom aranzmanu dolaze godinama - osim toga, ovo je forum, dakle, raspravlja se… i treba znati primiti i opasku, i kritiku i slicno - isto kao i pohvalu... a ne odmah dizati nos ili misliti da je nesto sto ti ne pase - bacena rukavica...

misljenja se razlikuju, a zato i jesmo svi ovdje...
i ovo je samo moje pojasnjenje (kao odgovor na post, ali za razliku, bez ljutnje ili bez misljenja da si htio nekog uvrijediti ili napasti ili bilo sto drugo... samo si napisao kako ti vidis stvari).
ljutio se ti ili ne, ali nedam po deckima koji ce dolaziti voziti bilo gdje ako imaju mogucnosti i nece gledati ko je kod koga bio, a tko ne.
ovo bih primijenila i na kamo oko vidi - u slucaju da smatram da je nepravedno okarakterizirano ili sl., ne samo na "kontinentalce" :wink:

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: