HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet pro 14, 2018 04:01.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Rasprava na temu prednji most za Nivu
PostPostano: pon vel 07, 2011 23:50 
Moderator

Dado je napisao/la:
Pozz,

Prodajem Kayaba plinske Excel-G zadnje amortizere za podignutu Nivu (duži federi ili ulošci). Amortizeri su korišteni i u jako dobrom stanju. U originalu su od Mitsubishi L200 4x4, i na Nivi dopuštaju Full artikulaciju ukoliko je reduktor na mjestu.

Cijena 500kn par..mogućnost zamjene za zadnji most Nive...možda mostovi od Uaza :hm ili preuređen prednji most od Ukija a da paše na Nivu.. uglavnom u fazi sam kad mi je sve interesantno, pa pucajte... :mahanje

P.M ili 095/5434343

kako to mislis prednji most oz suzukia.....?
kamo ces s njim........
inace odlicna cijena za kayabe......

Vrh

Naslov: Re: P:Z: KYB zadnje amortizere za podignutu Nivu ili L200
PostPostano: uto vel 08, 2011 00:31 

od sad te zovem dado komplikator.....
zadnji most kpl od nive 1.6 te čeka u samurailandu besplatno fale samo dromle, ako ti je krivo što je besplatno menjam za amortizere. Ako trebaš od 1.7 nabavim za par dana, cijena ne više od kašete piva ili za amortizere.
Most od samuraja imam ali nije preuređen za nivu, mogu sredit ali da znaš da prerada poluosuvina nije baš jeftina. Ako mjenjaš mjenjaj oba zbog kompaktibilnosti i mogučnosti izbora ring&pinion po želji. I definitivno je jeftinije nego prerađivat jedan. Par se može nači za cca 300€ dok dvije poluosovine po mjeri (brez homokinetičkih) izađu skoro isto toliko. Problem je kaj niva nema diff na istom mjestu kao niva.
Imam puno bolju opciju za tebe ako je još na volju. Nije puno novaca i več ima zadnji airlocker te 4x disk kočnice. Moram provjerit širinu i kompaktibilnost sa nivom. Širina, u koju stranu se okreču, gdje se nalazi diff i to.....i naravno da nije prodano več.

Vrh

PostPostano: uto vel 08, 2011 00:52 
Moderator

alien je napisao/la:
od sad te zovem dado komplikator.....
zadnji most kpl od nive 1.6 te čeka u samurailandu besplatno fale samo dromle, ako ti je krivo što je besplatno menjam za amortizere. Ako trebaš od 1.7 nabavim za par dana, cijena ne više od kašete piva ili za amortizere.
Most od samuraja imam ali nije preuređen za nivu, mogu sredit ali da znaš da prerada poluosuvina nije baš jeftina. Ako mjenjaš mjenjaj oba zbog kompaktibilnosti i mogučnosti izbora ring&pinion po želji. I definitivno je jeftinije nego prerađivat jedan. Par se može nači za cca 300€ dok dvije poluosovine po mjeri (brez homokinetičkih) izađu skoro isto toliko. Problem je kaj niva nema diff na istom mjestu kao niva.
Imam puno bolju opciju za tebe ako je još na volju. Nije puno novaca i več ima zadnji airlocker te 4x disk kočnice. Moram provjerit širinu i kompaktibilnost sa nivom. Širina, u koju stranu se okreču, gdje se nalazi diff i to.....i naravno da nije prodano več.

Nemoj da me sad herc čopi ako ne paše ili ako je prodano.. pitaj kaj ima kakva cifra sve pitaj od čega je??? :bravo

Vrh

PostPostano: uto vel 08, 2011 01:15 

Ma znam ja i cifru i od čega je i da je kao novo (40.000 km) ali ne znam da li još ima pa da ne pričam bez veze. Nalazi se u italiji. Gledao sam to za novi uki za hard ali kako sam glup pa inzistiram na originalu da ostane uki uki odustao sam i rađe dajem više novaca za slabije. jbga konj je konj i ostače konj.....bio je pre par mjeseci. Moga sam prodat dadi za više ha ha ha....
zvrcnem domani pa javim, ako se jave oni meni he he.....cifra je bila zanemarljiva, ni lockera samog nema za te novce i to me najviše brine. Čisto sumnjam da još ima.
U koju stranu se okreču kardani kod nive. Je li isto kao kod ukija??

Vrh

PostPostano: uto vel 08, 2011 09:15 
Moderator

Ne znam kako se vrte kod Ukija no Nivini se vrte udesno naravno gledajući od reduktora ( da nebi bilo zabune :D)... Hah gle ako je tako jeftino neću se buniti ako mi ostane još jedan amortizer :fu ..šala naravno. Možeš mi info i detalje i na mail ili P.M.. :piv

Vrh

Naslov: Re: Rasprava na temu prednji most za Nivu
PostPostano: čet vel 10, 2011 22:40 
Off roader

prednji most od ukija na ladu..svetogrđe.. :wink:

Vrh

PostPostano: sub vel 12, 2011 00:16 
Moderator

UAZ je napisao/la:
prednji most od ukija na ladu..svetogrđe.. :wink:

Polako vojniče nije ni Isus bio Bog dok se u Gecemanskom vrtu savjetovao sa ocem tek kad se krvavim znojem znojio nakon toga postao je svjestan na čemu je :wink:

Vrh

PostPostano: sub vel 12, 2011 01:03 
Off roader

:D
znači ti si raspet između dilema,a bog (Alien) te savjetuje! :hm :D :wink:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.