HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sri ruj 18, 2019 20:35.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Guma na prednjim prozorima
PostPostano: čet lis 20, 2011 22:12 
Off roader

Pozdrav,

da li netko zna da li uopce ima za kupiti na metre ili bi se pripasala od nekog drugogo auta ona guma sto ide na prednje prozore koja ima svrhu zaustavljanja vode da ne ulazi u vrata.
Naime, uki je presprican i sad kad sam vratio gume na mjesto ne dihtaju vise kao prije :pl , ima barem 2 mm prostora do stakla, trenutno je daktejp u upotrebi :D , ali to je samo privremeno rijesenje.
Zamjenio bih i ostale gume na vratima i prozorima, jer su stare i popucale, ali nitko ne zna gdje to kupit.
Ako odem u suzuki servis kostat ce me kao cijeli auto :mrgreen: .
Ako netko zna, bio bih zahvalan.

Lp

Vrh

Naslov: Re: Guma na prednjim prozorima
PostPostano: pet lis 21, 2011 07:01 
Off roader

Ako ti ovo nije skupo kupi ovdje

http://www.ebay.com/itm/Suzuki-Samurai-Window-Channel-Weatherstrip-L-R-Upgrade-New-Set-Free-Shipping-/350499201923?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item519b616383#ht_2468wt_879

Vrh

PostPostano: ned lis 23, 2011 18:35 
Off roader

zekpo je napisao/la:

pa malo je...
ali ako nista ne smislim, morat cu..
Hvala.

lp

Vrh

PostPostano: pon lis 24, 2011 21:07 

dalbac je napisao/la:
Naime, uki je presprican i sad kad sam vratio gume na mjesto ne dihtaju vise kao prije

:ok majstore he he......kad ste skidali razvukli ste vrata.

Te gumice se da popravit tako da spustiš staklo i lagano stisneš vrata tamo di treba i bit če kao prije, one oko vrata nema niš drugo nego oriđinale a one na autu kod vrata se može kupit na metar.

Vrh

PostPostano: uto lis 25, 2011 19:15 
Off roader

alien je napisao/la:
dalbac je napisao/la:
Naime, uki je presprican i sad kad sam vratio gume na mjesto ne dihtaju vise kao prije

:ok majstore he he......kad ste skidali razvukli ste vrata.

Te gumice se da popravit tako da spustiš staklo i lagano stisneš vrata tamo di treba i bit če kao prije, one oko vrata nema niš drugo nego oriđinale a one na autu kod vrata se može kupit na metar.

:hm nije mi bas jasno kako smo mogli razvuc vrata, gume su na one metalne kopcice i samo ih skines, nismo silovali nista..
zadnje prozore sam sredio tako da sam sve ponovo skinuo i dobro napunio sa nekom diht ljepilom/ smjesom (wurth) i sad nigdje ne curi..

probat cu i stisnut vrata ako sta pomogne..

Hvala Cule!

Lp

Vrh

PostPostano: sri lis 26, 2011 04:50 

nadam se da si upotrebio masu za prozore, koja se ne stvrdne inače nečeš više moči demontirat ako bude trebalo.

Vrata na tom mjestu je lako shebat, dovoljno je malo jače povuči kad skidaš ogledalo. A to se neminovno dešava jer je one vijke od ogledala jako teško odvrnut.....ponekad i nemoguče pa treba vrtat.
Lagano rukama stisni na oba kraja, ne stiskat na sredini jer nečeš postiči ništa a vjerovatno če se deformisat još više.
Lagano stisneš i prečekiraš, to ponavljaš dok ne budeš zadovoljan. Ako ne ide upotrebi neku manju cvingu ali jako pazi da ne oštetiš vrata. Mada nema potrebe za nekim alatom i večom silom. To ti je papirna kategorija........
Ako ne pomaže ovo onda skini vrata i kresni curu na njima. Ako opet ne ide uzmi macolu ili jih pregazi ukijem :wink: Ako i posle ovakvog tretmana nije dobro i još nisi zadovoljan, ja ti ne mogu više pomoči. Prodaj suzija i nabavi defendera, pa buš tek onda vidjel kaj su muke i šta znači imati lufta, tipasajarca .......

:mahanje

Vrh

PostPostano: sri lis 26, 2011 19:21 
Off roader

alien je napisao/la:
nadam se da si upotrebio masu za prozore, koja se ne stvrdne inače nečeš više moči demontirat ako bude trebalo.

jesam, bas je za prozore i uvijek je cmoljava..

a nis, budem probo kresnut curu, probat cu prvo stojecki, pa onda.. :mrgreen:

ako to ne uspije onda kupujem hamera, kazu da oni nemaju problema sa luftom! :no1 :laku noć

Vrh

PostPostano: sri lis 26, 2011 22:42 
Off roader

Citat:
Prodaj suzija i nabavi defendera, pa buš tek onda vidjel kaj su muke i šta znači imati lufta, tipasajarca .......

:hihi :hihi :haha

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: