HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pon stu 18, 2019 07:53.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Savjet i pomoć oko cherokija 2.5td
PostPostano: čet srp 12, 2012 12:55 

Ovako pozz svima dugo me nije bilo godinama sam vozio vitaru i sad prelazim na jeepa pa me zanima kakvi su inače jel jako kvarljiv valjda sam bio loše sreće sa vitarom sve sam izmjenio i sad ću je prodat pa moi recite nisam naša koje ulje ide u tog 2.5 td jeepa i koliko ga stane s filterom on je 96 god

Vrh

Naslov: Re: Savjet i pomoć oko cherokija 2.5td
PostPostano: čet srp 12, 2012 15:26 
Moderator

Bilo koje kvalitetno ulje (mobil1) 5W-30, 6.5 l (sa zamjenom filtera. Koji to terenac nije kvarljiv ako se ne odrzava. Takvog nema. Koliko Km, koji vlasnik, kako je koristen. Daj malo opisi jeepa pa ce se vise znati.
I da dobrodosao natrag

Vrh

PostPostano: pet srp 13, 2012 23:24 

Imao je dva vlasnika u rijeci ja bi bio treći onako naoko dobro izgleda e i koje ulje mu sipate u getribu i deferencijal koliko ga ide

Vrh

PostPostano: pet srp 13, 2012 23:34 

Imao je dva vlasnika u rijeci ja bi bio treći onako naoko dobro izgleda e i koje ulje mu sipate u getribu i deferencijal koliko ga ide Jel ima i neki filter ako sam dobro razumio i nije li 5w30 malo prefino za toliku kilometražu to bi trebalo ić najmanje 15-20 tisuća km

Vrh

PostPostano: pet srp 13, 2012 23:35 

Jeep hvala unapred

Vrh

PostPostano: sub srp 14, 2012 00:04 

Ovako motor je neki vm talijanski bolje znaš nego ja a auto je 96god

Vrh

PostPostano: pet srp 20, 2012 22:26 

Moj frend nakon lade godista 1995 i 110 000 km kupio 2009 grand cherokee sa 250 000 km (navodno motor generalno ureden) - mislim da je godiste nesto novije od tvoga. Do sada raspad kardanskog zgloba prednjeg 6000 kuna, sada mu ima samo dvije rucne brzine jer je nakon puknuca neke cjevcice na getribi izgubio ulje a kada je dolio ulje koje nije original izgubio automatiku mjenjaca / navodno treba biti original ulje za automatske mjenjace. kaze lada nikada stala a sa ovim vise nije siguran poc u sumu....zatim ga zovem u sumu kaze ne dolazi jer je ostavio kljuc u autu a ono se samo zakljucalo pa trebala vucna sluzba do majstora....a on stoji ispred vikendice a ne moze u auto jer oboje zakljucano srecom telefon u dzepu.... Nakon raspada autocommerca sada fiat preuzeo dijelove i servis - kaze mi sve skuplje i do 30%. Inace imas u Pazinu servis ali kada mi mijenjali zupcasti remen tada bio skoro citavi dan tamo jer nisu bili sigurni da li su tocno pogodili tajming.... Isto kod mene u susjedstvu bio jedan tvoga godista ali je ubrzo nakon kupnje skinuta tablica i nestalo ga iz dvorista.... Zatim isto jedan prijatelj ga imao oko godinu dana pa ode.... ovaj drugi prijatelj ima isto tvoga godista - vec mu puna kapa stalno se nesto kvari....kaze staro je to Ne znam mozda ti ovo pomogne ali znaj da su to sve stari auti koji su svoje vec dali i da su svi svakako podlozni kvarenju. Sretno sa kupnjom, probaj pa ces vidit ako ne bude islo preprodaj dalje ...i dobrodosao u nas jeep team....

Vrh

PostPostano: pet srp 20, 2012 22:40 
Off roader

kupite si toyotu ili suzuki zato su ćire i jeftini ali to ksnije uzmu

Vrh

PostPostano: sub srp 21, 2012 20:33 
Off roader

ovako ti wm motori nisu bogzna što jer ih ljudi ne održavaju i ne paze pa im je bolest da popucaju glave ... e sad ako je ok održavan nema problema i napravit će pun klinac kilometara bez problema ....

2 RI898RR frend ti je očito naletio na nekog neodržavanog i definitivno ga servisira kod krivog majstora jer čim spominje Etradex u Pazinu meni se plače jer oni ne da nisu stručni već raskopaju auto pa ga neznaju sklopiti pa kad ga onakvog raskopanog želiš odvesti drugom majstoru naplate si posao makr neznam koji al očito raskopavanje auta ... topla preporuka frendu ne u Etradex Pazin već Dr.Jeep u Buzet i vidijet će da bude sretan ....

Vrh

PostPostano: ned srp 22, 2012 00:05 

Ovako ja sam njega kupio pa što bude ma koda je vitara bolja uzela mi dijelova za još tri

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: