HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet stu 22, 2019 22:51.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Savjet i pomoć oko cherokija 2.5td
PostPostano: ned srp 22, 2012 16:48 

Puno hvala na savjetu za Buzet jer trenutna iskustva sa Pazinom su dosta negativna. Ne znam kako su iskustva sa Zgb.

Vrh

PostPostano: ned srp 22, 2012 17:04 

Drago mi je da si ga kupio jer mozda bude i srece. Ja samo promatram tko sto i koliko dugo vozi pa odatle izvlacim definitvne zakljucke. Meni terensko vozilo treba od rijeke za ucku-risnjak-velebit-kapelu dakle govorim o dnevnim turama priblizno 300 km. Kada sam na 10 i pol navecer na cesti izmedu stirovace i mrkvista u velebitu i treba jos 100 km preko alana na jablanac pa u rijeku tada mi nije svejedno u cemu sjedim i na cemu se vozim pa moram jako dobro birati i odrzavati vozilo da ne gucem navecer po mrklom mraku u velebitu ili na Gumancu po telefonu koji nema signala...da me netko pokupi jer sam kilometar nizvodno sreo medvedicu sa mladim....pa ni ne pomisljam na pjesacenje do signala. A pravih rasnih terenaca koje srecem na tim putovanjima mogu nabrojati na prste jedne ruke... Iz Plitvica si pa ces me razumijeti na sto mislim

Vrh

PostPostano: pon srp 23, 2012 10:20 
Moderator

Ne plasiti covjeka ako nisi sam dozivio te stvari. Sve drugo je rekla-kazala. Sve zavisi od upotrebe i sukladno tmo o odrzavanju. Vozis se izvan cesta, po sumskim vlakama i bespucima, a odrzavao nebi. To neide. Odnosno ide do odredjene granice, a nakon toga stane i samo problemi. Jedno je istina, pravih majstora za ta nasa zadovoljstva (nezadovoljstva) je jako malo. Ovlasteni te oderu do j..a, a samo su nesto skrpali(ako i to). AC je digao cijene u nebesa ali sa malo planiranja i nesto strpljivosti, dijelovi se mogu nabaviti i vani, pa i uz placanje carine i svih drugih davanja je cijena niza od AC cijena.
Kupio si ga i sada pamet u glavu. Provjeri sve sto ti padne na pamet. Promijeni sva ulja i filtere. Zamijeni ulje u kocionom sistemu, rashladnu tekucinu.

Vrh

PostPostano: sri tra 10, 2019 19:40 

Pozdrav trazim gibnjeve za xj 2.5 disela

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.