HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet srp 09, 2020 05:45.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: primjena LED svijetala u OR-u
PostPostano: ned svi 17, 2020 08:31 

Nešto sam i ja razmišljao o tim svjetlima i ti farovi su zbilja bolji od standardnih.
Ono što mene golica su novci, ajde nisu baš skupa., ali mi se čini da bi i pored tih farova imao potrebu za led barom koji su sad jeftiniji i daju mnogo više svjetla nego ti farovi. Ti farovi su mi više dođu kao točka na "i" kad se Defender do kraja uređuje i šminka. Ja na farovima imam zaštitne rešetke koje isto malo prigušuje svjetlo uz napomenu da su unutra obične žarulje, eventualno ću ih zamjeniti sa Osramovim Nightbraker Laser žaruljama, koje imam na drugom autu i sasvim sam zadovoljan njima.

Vrh

Naslov: Re: primjena LED svijetala u OR-u
PostPostano: ned svi 17, 2020 09:21 
Off roader

Ja sam stavio ove https://www.paddockspares.com/pm678-wip ... ralia.html i isto Osram Nightbraker Laser žarulje,ali nisam baš očaran sa kratkim svijetlima.
Pošto stavljam na branik dodatna duga svijetla radi ceste,led bar na krovu se ne smije koristiti na cesti već samo van- ceste za offroad vožnju.Jedan prijatelj je platio kaznu negdje u Lici jer su mu u susret došli policajci i dok je ugasio duga svijetla skužili da mu je svijetlio led bar na krovu i okrenuli se i za njime i zaustavili ga i naplatili mu kaznu.
Tako da ne razmišljam o boljim svijetlima radi boljih dugh svijtla,već radi kratkih svijetla.

Vozim auto bez krova.
Pijem staro vino.
Jedem pljesnivi sir.

www.termomonting.hr

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.