HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet pro 13, 2019 09:54.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet stu 30, 2006 16:19 
Moderator

dakle ovako,tema je bila druzenje,a za pravilnik imamo poseban post, inace u fia-inom pravilniku za off road decidirano stoji da samo gume sa DOT oznakom mogu biti koristene,dakle ja bi se drzao toga

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 30, 2006 17:35 
Moderator

:) :) Uopce nije vazno kakva je kombinacija. Traktorske gume nisu dozvoljene ni u jednom natjecanju. Zasto bi onda moralo biti prijelazno razdoblje. Ako netko hoce na takmicenje, a nema prave gume (mislim na nove i skupe) onda moze nabaviti protektirane. One su puno jeftinije. Po mome samo homologirane gume i nista drugo. Svidjelo se to nekome ili ne.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 30, 2006 19:51 
Moderator

ma pazi,prijelazno razdoblje je moguce napraviti kako bi se uspjeli vozaci prilagoditi a da se ne ugasi natjecanje,tako je pocelo sa auto krosom, kod nas na grobniku,bile su to neke divlje utrke na kojima su se vozile stare skode i lade i kada je to uzelo maha pao je dogovor sa haksom da ukoliko se zeli ici na neko prvenstvo treba neka pravila ispostovati pa su im u pocetku ponudili da smiju koristiti trenutno nehomologiranu opremu ali su morali imati barem opremu koja je nekad bila homologirana i sada je homologacija istekla,kada su to organizirali prva natjecanja se nisu zvala prvenstvo nego kup da bi dosli do ovoga sta imaju danas, znaci ako se dogovorimo moze ali ja sam uvjek za opciju da samo gume koje imaju DOT oznaku smiju biti koristene

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 30, 2006 22:08 
Moderator

:D :D :D Ma sve OK Ozren. Tko se želi baviti offroad-om neka slijedi neka pravila. Prijelazno razdoblje je bilo ove godine. Svi oni koji organiziraju bilo kakvo takmičrnje to bi trebali znati. nedoumice ili nedorečenosti se mogu prevladati posebnim pravilima koja donosi organizator.
Što to prije shvatimo biti če lakše primijeniti pravila. Nigdje u Europi traktorice nisu dozvoljene. Koliko sam ja čitao pravila svi ih izričito zabranjuju. Vjerojatno imaju nekakav razlog. Pa kada je tako zašto samo mi moramo biti iznimka. Netko će reći radi siromaštva. Neka pogledaju RUMUNJSKU i njihov Karpatia Trophy. Voze se i Rumunji. I nitko nije imao traktorice i nisu se bunili (rumunji mislim). A budite sigurni u njihovo siromaštvo. :!: :!: :) :)

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet stu 30, 2006 22:15 
Moderator

he,sta se rumunja i siromastva tice znam podosta jer mi je supervisor tu na brodu rumunj,samo sta on vec dugo radi u off shoru pa on malo odskace od njih ali inace je jad i bjeda,ma to je to,nema traktorica i kvit,ili treba otvoriti klasu traktor i onda se idemo vozit,ali ja cu onda doc sa LKT traktorom pa da vidimo,treba se malo osvrnuti na druge discipline auto sporta iako vecinom nisu slicne ali se neke ideje mogu preslikat,imali smo dugo vremena trke na grobniku sa autima koji su bili frizirani onako kako je ko najbolje znao a danas nam se kruzne trke svode na kupove i to je super jer jedino se tu u stvari dokazuje ko je bolje vozac..

e sada sta je off road, cista trka ili nesto drugo???? sjetite se svi koja je trka prva u svijetu znacajnije predstavila off road,bio je to camel trophy, a tamo nije cilj bio da jedan dodje prvi,nego da svi dodju na cilj, i mislim da je jedino to pravi duh off roada, dakle ajmo se svi nekako pribliziti sa autima pa ok idemo se malo i trkati ali ipak nemojmo zaboraviti da uspjesna trka nisu 3 auta na cilju od recimo 10 nego svi auti na cilju pa ma kako trka teska bila

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet pro 01, 2006 09:59 
Moderator

:D :D :D To bib bilo ono pravo. Mozda je to nacin. Poredak na temelju ostalih pokazatelja, a ne vrijeme - TEAM EFFORT. CAMMET TROPHY (CT) ili u nasem obliku CROATIA TROPHY (CT) :D :D :D Ali i nas CT je vremensko takmicenje.
Ali ovo je kriva tema. Ovo mora u temu "Pravilnik".
Natrag na druzenje. Bilo bi zbilja lijepo naci se u sto vecem broju pa makar na jedan dan ako nije moguce drukcije. Malo voznje, zabave i druzenja. Bez nekakvih extream ali ni prelagano. Mozda bude nesto ako se ekipa slozi. :) :)

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet pro 01, 2006 11:09 
Moderator

pa bilo bi lijepo u svakom slucaju,ima ljudi koji bi dosli,za sebe ne znam jer ipak imam malo drugaciji raspored ali ako budem tu zasto ne

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet pro 01, 2006 11:35 
Off roader

A ljudi sta mislite da se organizira jedna veliko okupljanje , pa u rumunjsku po Transilvanija na jedno 7 dana, samo HR posade, i jos nabavit kakvu televiziju da nas prati, npr RTL , NOVU, a usput bi mogli i bit sponzori.

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet pro 01, 2006 11:55 
Moderator

ma sve je to u redu renee,ali sta ce nama rumunjska kada i kod nas imamo predobrih terena,puno boljih negu na transilvaniji,to je po meni samo pitanje prestiza da se netko moze pohvaliti da je bio tamo,a u biti puno bolje se moze zabaviti i kod nas, a ako usporedimo cjene puta do tamo,boravka i svega toga, ne znam koliko je to trenutno izvedivo

Vrh

Naslov: Re: druzenje
PostPostano: pet pro 01, 2006 12:14 
Off roderica

schnee je napisao/la:
ajmo izabrati termin i lokaciju sad kad bu zatisje preko zime i idemo ponoviti forumasko druzenje...
kaj velite?!
dajte samo nekaj realno da vidimo koliko vam je do same price, a koliko stvarno zelite doci na jedno malo druzenje :wink:

nisam nis propustila :roll:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: